Co oferuje nam typowy hostel?

Co oferuje nam typowy hostel?

Hostel to opcja najczęściej kojarzona z wycieczkami studentów i podróżami za jeden uśmiech, jak kiedyś określało się wyjście z domu z plecakiem na plecach i liczenie na dobrą wolę kierowców, którzy podrzucą nas z miejsca A do miejsca B. Z tego powodu hostele były długo traktowane jako opcja po prostu gorsza, ale nie warto tak na to patrzeć. Hostele to tanie noclegi, a ten fakt sam w sobie jest pozytywny.

Łóżko i coś do niego

Hostel oferuje nam tani nocleg, czasami w całkiem atrakcyjnym miejscu, gdzie inne noclegi są bardzo drogie. Sęk w tym, że w zasadzie oferuje nam tylko tyle – nocleg. Dostajemy łóżko w większym pokoju z innymi ludźmi i to tyle. Do tego jeszcze jest zawsze jakiś aneks kuchenny oraz wspólna łazienka. Musimy się dogadywać z innymi osobami, ale raczej nie jest to większym problemem. Gorzej jest z dobytkiem, bo ten nierzadko dobrze jest oddać do depozytu, co będzie nas kosztowało trochę ekstra, ale co do zasady, hostele nie odpowiadają za utracone w nich przedmioty lokatorów.

Hostel sieci Moon Hostel z Krakowa mieści bardzo blisko centrum i oferuje wysoki standard pokoi. Goście mają do dyspozycji świetnie wyposażoną kuchnię, darmowe Wi-fi i całodobową recepcję.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz