Co to jest kopertowanie?

Co to jest kopertowanie?

Sposobów na komunikowanie się nadawcy i adresata jest mnóstwo. Wysyłanie listów to sposób tradycyjny stosowany od lat. Za pomocą papierowej korespondencji komunikują się między sobą nie tylko osoby prywatne, ale także urzędy i różnego rodzaju instytucje.

Jednym z etapów tworzenia papierowej korespondencji jest kopertowanie. To bardzo prosta czynność, która polega na wydrukowaniu, złożeniu i włożeniu do koperty dokumentów, które mają zostać wysłane. Czynność ta zajmuje wiele czasu, jest żmudna i bardzo monotonna. Przybywa więc firm, które decydują się zainteresować w zakup maszyn do kopertowania. Na rynku pojawiły się również firmy, które zajmują się obsługa korespondencji dla innych firm. Firmy, które świadczą tego typu usługi oferują je w bardzo szerokim zakresie. Firma-zleceniodawca na tej usłudze może wiele zaoszczędzić. Pracownicy zamiast tracić czas na kopertowanie mogą zająć się innymi zadaniami.

Adrex Group to przedsiębiorstwo outsourcingu pocztowego, które specjalizuje się w obsłudze korespondencji swoich klientów. W dowolnej skali zajmuje się drukowaniem, kopertowaniem i nadaniem do wysyłki dokumentów pod wskazane adresy.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz