Czym charakteryzuje się polimocznik?

Czym charakteryzuje się polimocznik?

Natryskowe powłoki ochronne, coraz częściej wykonuje się z wykorzystaniem dwuskładnikowych systemów żywicznych, które nazywane są polimocznikiem. Środek ten stosowany jest między innymi w preparatach Raptor.

Polimocznik tworzy bardzo trwałą powłokę, co sprawia, że jego zastosowanie jest niezwykle popularne. Czas schnięcia powłoki jest rekordowo krótki. Powłoki są odporne na wilgoć oraz działanie wysokich i niskich temperatur. Plusem powłoki jest również to, że jest ona bardzo odporna uszkodzenia mechaniczne. Olbrzymią zaletą polimocznika jest to, że jest to środek niezwykle uniwersalny. Stosowany jest nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale też, jeśli chodzi o elektronikę czy przemysł chemiczny. Polimocznik jest też wykorzystywany w szeroko rozumianym budownictwie. Sam środek poza swoimi zaletami użytkowymi jest też bardzo prosty w każdorazowym stosowaniu. Jego użycie nie wymaga odpowiedniego przeszkolenia i treningu. Każdy może skorzystać ze środków z wykorzystaniem polimocznika. Ostatecznie inaczej niż wiele środków, ten nie jest zagrożeniem dla środowiska.

Środek Raptor można kupić w sklepie Raptor Polska. Jest do nabycia osobno lub w zestawach z różnymi dodatkami do nanoszenia.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz