Czym jest home staging?

Czym jest home staging?

Mianem home staging określa się techniki, których celem jest przygotowanie domu lub mieszkania do szybkiej sprzedaży (wynajęcia) w cenie, która jest możliwie najbardziej atrakcyjna dla sprzedającego.

Co zrobić, aby szybko sprzedać mieszkanie?

Najważniejszą zasadą, którą należy zastosować odwołując się do home staging jest posprzątanie nieruchomości, która ma zostać sprzedana w założonej cenie. Wszystkie miejsca, na których lubią pojawiać się pajęczyny i kurz muszą być wysprzątane perfekcyjnie, tak jakby czekał je test białej rękawiczki. Szczególnie dokładnie należy posprzątać kuchnię i łazienkę; pomieszczenia te muszą lśnić. Należy pamiętać również o umyciu okien oraz o usunięciu z parapetów dużych kwiatów doniczkowych. Przygotowując dom lub mieszkanie do sprzedaży usuwamy z niego przedmioty, które mają osobisty charakter, na przykład rodzinne zdjęcia. Dokładnie wietrzymy mieszkanie zanim przyjdzie do niego klient.

Firma PREMIUM PROPERTY specjalizuje się w home staging’u. Profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia, przygotowując mieszkanie i dom do sprzedaży lub wynajęcia.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz