Czytanie aury: dlaczego warto?

Czytanie aury: dlaczego warto?

Coraz większą popularnością cieszą się warsztaty czytania aury. Podejście do tego zagadnienia znacząco zmieniło się w ciągu ostatnich kilku lat. Dzisiaj wiele osób wie już, że nie jest to tylko wymysł, a umiejętność, która naprawdę bardzo się przydaje.

Zacznijmy od tego czym jest aura. Terminem tym określa się pole energetyczne, które jest niewidzialne dla oka. Otacza ono wszystkie istoty żywe, ale również przedmioty.

Dlaczego warto zdobyć umiejętność czytania aury?

Przede wszystkim dlatego, że dzięki temu możemy zdiagnozować, jakie zaburzenia pojawiły się w naszym organizmie. Bazując na umiejętności czytania aury, określimy także stopień podatności na choroby: psychiczne oraz fizyczne.

Na warsztaty czytania aury powinny zdecydować się osoby, których praca zawodowa polega na leczeniu innych. Jest to świetny wybór również dla tych, którzy z racji wykonywanego zawodu bardzo często kontaktują się z innymi.

Naucz się czytania aury podczas warsztatów prowadzonych przez panią Agnieszkę, która w pełni opanowała tę umiejętność. Ponad to pani Agnieszka potrafi czytać z kart anielskich oraz organizuje warsztaty medytacji, dzięki którym każdy nauczy się właściwie medytować

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz