Dlaczego warto stosować natryskowe powłoki ochronne?

Dlaczego warto stosować natryskowe powłoki ochronne?

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnorodnych preparatów ochronnych. Jedne są bardziej, drugie mniej skuteczne. Do tych pierwszych należą natryskowe powłoki ochronne typu 2K.

Tworzą one wyjątkowo trwałą powłokę ochronną, znajdują się zastosowanie w bardzo wielu branżach. Środek pod nazwą Raptor znalazł szczególnie szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej. Z tego produktu korzystają nie tylko profesjonaliści, ale także amatorzy. Polimocznik tworzy powłokę, która jest odporna nie tylko na działanie wilgoci, ale także bardzo wysokich i bardzo niskich temperatur. Do tego powłoki te są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie wpływa negatywnie na ich trwałość promieniowanie UV. Właściwości polimocznika wykorzystuje więc nie tylko branża motoryzacyjna. Natryskowe powłoki ochronne znalazły zastosowanie także w budownictwie, przemyśle chemicznym i ogrodnictwie. Może być stosowany na basenach. Jego aplikacja jest bardzo prosta.

Ta trwała natryskowa powłoka ochronna Raptor jest do kupienia w sklepie Raptor Polska. Środek jest do kupienia w zestawie lub osobno. Poza nim sklep posiada liczne akcesoria pomocnicze do nanoszenia Raptora.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz