Do czego przyda nam się taśma z pomponikami?

Do czego przyda nam się taśma z pomponikami?

Taśmy z pomponikami to ciekawa propozycja, którą można znaleźć w pasmanterii. Jest to propozycja na pewno ciekawa, ale też na tyle nietypowa, że pasmanteria dekoracyjna powinna nam podpowiedzieć, co konkretnie z czymś takim można zrobić. Okazuje się, że opcji mamy całkiem sporo.

Taśma z pomponikami do obszywania wszystkiego

Taśma z pomponikami to najlepsza opcja, jeśli chodzi o obszywanie czegokolwiek. Jest ona znakomitym połączeniem wszelkiego rodzaju dyndających dodatków i bardziej konkretnych elementów dekoracyjnych, które nie będą nam przeszkadzać, a będą się ładnie prezentować. Możemy ją wykorzystać tam, gdzie przydałyby się na przykład taśmy z chwościkami, ale mimo wszystko taśma z chwościkami zostanie odrzucona ze względu na jej niepraktyczność. Pomponiki są mniejsze, są też foremne i nie będą się o nic czepiać, dzięki czemu mamy pewność, że będzie to ozdoba odrobinę ekstrawagancka, ale nie uciekająca od elegancji. Idealna do modnej torebki czy sukienki.

Ornatio Design to pasmanteria, która w swoim asortymencie posiada taśmy z miękki i delikatnymi pomponikami – https://ornatio-design.pl/category/tasmy-z-pomponikami

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz