Dwupłaszczowe zbiorniki do AdBlue

Dwupłaszczowe zbiorniki do AdBlue

System Selektywnej Redukcji Katalitycznej czyli technologia SCR stonowany jest obecnie praktycznie we wszystkich pojazdach z silnikami Diesla, które opuszczają taśmy produkcyjne. Technologię SCR opracowano, aby zmniejszyć ilość tlenków azotu trafiających do atmosfery razem ze spalinami emitowanymi przez popularne Diesle.

Do rozpadu szkodliwych związków azotu niezbędna jest substancja o nazwie AdBlue. Jest to wodny roztwór mocznika nie zagrażający ludziom ani zwierzętom. Substancja ta jest jednak bardzo korozyjna. Nie może też dojść do jej zanieczyszczenia. Do przechowywania tej substancji wykorzystuje się więc specjalne, wykonane najczęściej z polietylenu zbiorniki na AdBlue. Każdy zbiornik AdBlue, który oferuje renomowany producent zbiorników AdBlue ma dwupłaszczową konstrukcję. W ofercie dostępny jest również kontener do AdBlue. Sprawdza się on na stacjach benzynowych oraz w dużych firmach transportowych.

Storage Partners jest firmą produkującą specjalne zbiorniki na AdBlue o dużych pojemnościach i wyposażone w pompy. Idealnie nadają się jako dystrybutory na stacje paliw lub dla firm transportowych.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 2 Średnia: 4.5]

Dodaj komentarz