Wieczór panieński w Poznaniu – jak zorganizować niezapomnianą imprezę?

Wieczór panieński w Poznaniu

Wieczór panieński to wyjątkowa okazja do świętowania ostatnich chwil wolności przed ślubem. To czas, kiedy przyszła panna młoda może spędzić miłe chwile z najlepszymi przyjaciółkami i dać się ponieść zabawie. Jeśli szukasz pomysłu na wieczór panieński w Poznaniu, mamy dla ciebie kilka propozycji, które sprawią, że ten dzień będzie niepowtarzalny.

Czytaj dalejWieczór panieński w Poznaniu – jak zorganizować niezapomnianą imprezę?

Frędzle i inne ozdoby pasmanteryjne

Frędzle ozdobne

Nie każdy z nas ma w sobie to coś, aby z niczego uszyć arcydzieło, aby stare bluzki czy spódnice przerabiać na zupełnie nowe ubrania. Jeżeli jednak posiadamy talent do szycia i przerabiania starych rzeczy, przyda nam się pasmanteria dekoracyjna w której będziemy mogli kupić mnóstwo dodatków, dzięki którym nasza stara rzecz stanie się nowa. Jednym z dość popularnych dodatków pasmanteryjnych są frędzle. Możemy je użyć przy obszyciu starej i niemodnej, ale jednak ulubionej torebki. Frędzle z pasmanterii to dodatki dekoracyjne niemalże do wszystkiego, począwszy od zasłon czy obrusów, a skończywszy na ubraniach i samodzielnie wykonanych ozdobach świątecznych.

Czytaj dalejFrędzle i inne ozdoby pasmanteryjne

Czytanie aury: dlaczego warto?

Zalety umiejętności czytania aury

Coraz większą popularnością cieszą się warsztaty czytania aury. Podejście do tego zagadnienia znacząco zmieniło się w ciągu ostatnich kilku lat. Dzisiaj wiele osób wie już, że nie jest to tylko wymysł, a umiejętność, która naprawdę bardzo się przydaje.

Czytaj dalejCzytanie aury: dlaczego warto?