Jak działa maszyna do kopertowania?

Jak działa maszyna do kopertowania?

Kopertownice służą do składania różnego rodzaju dokumentów, które to umieszcza w kopertach o wybranych rozmiarach. Współcześnie znajdują się na wyposażeniu wielu biur oraz urzędów. Pozwalają bowiem maksymalnie przyśpieszyć wysyłanie wszelkich powiadomień.

Kopertownica wyręcza nas wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba składania i umieszczania w kopertach dużej ilości dokumentów. Przeciętny pracownik może spakować i zakleić najwyżej 100 kopert w ciągu godziny. Jeśli trzeba ich wysłać kilka tysięcy, to nie tylko angażujemy go na wiele godzin czy dni do wykonania zajęcia niezgodnego z jego kwalifikacjami, ale też wydłużamy sam proces. Maszyna do kopertowania wykona tę samą pracę w dużo krótszym czasie. Co więcej, wszystkie kartki zostaną złożone dokładnie w taki sam sposób. W miejscach, gdzie istnieje potrzeba wysyłania dużej ilości jednakowej korespondencji, kopertownica sprawdza się w sposób wyjątkowy.

Polskim sprzedawcą i dystrybutorem znanych kopertownic marki Hefter jest Printcom Polska. Firma te zapewnia szybki serwis na miejscu nawet po upływie gwarancji.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz