Jak wykorzystać taśmę z pomponikami?

Jak wykorzystać taśmę z pomponikami?

Już kilka lat temu znów zaczęto interesować się bardzo różnymi robótkami ręcznymi. Robótki na drutach, szydełkowanie, ręcznie robiona biżuteria, szycie: dla wielu kobiet stały się one prawdziwą pasją. W pasmanteriach wciąż więc pojawiają się nowe produkty; wśród nowości są między innymi taśmy z pomponikami.

Jak wykorzystać taśmę?

Taśma z pomponikami daje ogromne pole wyobraźni. Możliwości jej wykorzystania jest naprawdę wiele. Taśmy z pomponikami dostępne są w bardzo różnych kolorach, do tego dostępne są taśmy z pomponikami o bardzo różnej średnicy. W efekcie zwiększa to możliwości ich zastosowania. Taśma z pomponikami sprawdzi się na przykład jako zwieńczenie brzegów kocyka dla dziecka. Można wykorzystać ją również do ozdobienia poduszek. Jest doskonała jako wykończenie zimowej chusty.

Gdzie można je kupić?

Taśmy z pomponikami to dzisiaj bardzo modny gadżet wykorzystywany zarówno przez profesjonalistki jak i amatorki krawiectwa. Można je kupić w każdej pasmanterii.

Również asortyment pasmanterii dekoracyjnej Ornatio Design posiada taśmy z pomponikami. Zobacz jakie wzory ma do zaoferowania.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz