Jakie artykuły dekoracyjne kupimy w pasmanterii?

Jakie artykuły dekoracyjne kupimy w pasmanterii?

Współczesne pasmanterie to nie tylko sklepy, w których można kupić nici, włóczkę, guziki, szydełka i druty. Asortyment pasmanterii jest o wiele bardziej bogaty. Sporą część asortymentu wielu z nich stanowi pasmanteria dekoracyjna.

Lista artykułów, które można określić mianem pasmanterii dekoracyjnej jest naprawdę bardzo długa. W tej kategorii plasują się między innymi różnego rodzaju aplikacje, dżety, korali, ale także taśmy ozdobne. Wśród pasmanterii dekoracyjnej znajdziemy artykuły, które świetnie sprawdzą się zarówno do dekoracji ubrań, jak i wnętrz. Jako ozdoby ubrań, butów, torebek bardzo chętnie wykorzystywane są dzisiaj dostępne w kolorach tęczy frędzle. Wyjątkowo dobrze sprzedają się także taśmy z pomponikami. Dostępne w wielu kolorach i w różnej wielkości są niezastąpionym dodatkiem do rękawiczek, chust, szalików. Bez trudu kupimy także gadżety do upinania zasłon, na przykład chwosty.

W pasmanterii Orantio Design jest do nabycia szereg ozdobnych dodatków tekstylnych, w tym wszelkiego rodzaju taśmy ozdobne – https://ornatio-design.pl/

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz