Jakie jest zastosowanie kopertownic?

Jakie jest zastosowanie kopertownic?

Przygotowanie do wysyłki papierowej korespondencji zajmuje bardzo dużo czasu. Jest to nie tylko pracochłonne, ale także bardzo żmudne zajęcie. Na szczęście można się od tej czynności uwolnić. Na rynku dostępne są urządzenia o nazwie kopertownice. Są to urządzenia, które zastępują pracowników biur w żmudnym kopertowaniu papierowej korespondencji.

Kopertownice automatycznie składają, a następnie umieszczają w odpowiedniej kopercie przeznaczone do wysyłki dokumenty, faktury, ulotki reklamowe, itp. Urządzenia te dostępne są w różnych wielkościach. Mogą różnić się wydajnością. Małe kompaktowe maszyny do kopertowania w ciąg godziny są w stanie włożyć do kopert około 1000 listów. Wielkogabarytowe kopertownice, z których najczęściej korzystają firmy świadczące usługę kopertowania w ciągu godziny mogą przygotować do wysyłki ponad 3 tysiące listów. Kopertownice obsługują koperty w różnym formacie, także te z okienkiem.

Bogatą ofertę urządzeń do kopertowania znajdziesz na stronie firmy Printcom Polska, dystrybutora niezawodnych kopertownic marki Hefter – https://kopertownice.pl/

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz