Klimatyzacja: komfort cieplny w domu

Klimatyzacja: komfort cieplny w domu

Klimatyzacja nie jest już dzisiaj dobrem luksusowym, na który stać jest nielicznych prywatnych inwestorów. Dlatego też na montaż klimatyzacji decyduje się coraz więcej osób. Mimo rosnącej popularności tego rozwiązania, wciąż krąży o nim wiele mitów.

Czy klimatyzacja szkodzi zdrowiu?

To jeden z mitów, które są powtarzane wyjątkowo często. Pamiętajmy, że jeśli wybierzemy profesjonalny serwis klimatyzacji, zostanie ona zamontowana w sposób prawidłowy. A to oznacza, że problemy ze zdrowiem nie powinny się pojawić. Nie możemy zapomnieć również o tym, że do problemów zdrowotnych mogą przyczynić się błędy popełnione przez nas samych w czasie eksploatacji klimatyzacji; najczęściej są one skutkiem zbyt dużej różnicy temperatur między tą na zewnątrz a tą wewnątrz domu.

Czy klimatyzacja zastąpi wentylację?

Zarówno klimatyzacja jak i wentylacja poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach. Działają jednak inaczej. W domach, w których zamontowana jest klimatyzacja, musi być także wentylacja.

Jeżeli w twoim domu lub biurze jest potrzebna klimatyzacja lub porządny system wentylacyjny, zapoznaj się z ofertą firmy Electro Clim. Jej pracownicy zaprojektują idealne rozwiązanie do każdego budynku.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz