Kontrola zarządcza i szkolenia z tego zakresu

Kontrola zarządcza i szkolenia z tego zakresu

Kontrola zarządcza została wprowadzona na mocy przyjętej w 2009 roku ustawy o finansach publicznych. Taka kontrola musi istnieć we wszystkich jednostkach należących do sektora finansów publicznych. Jednostkami tymi są między innymi samorządy. Za wdrożenie kontroli zarządczej w samorządach odpowiadają burmistrzowie, prezydenci miast lub wójtowie. 

W niektórych jednostkach z sektora finansów publicznych kontrola zarządcza działa bardzo dobrze, w innych niestety nie jest z tym najlepiej. Kontrola zarządcza szkolenie to świetny sposób na to, aby funkcjonowanie kontroli zarządczej poprawić. Tematyka szkoleń jest bardzo różnorodna. Szkolenia prowadzone są przez osoby, dla których kontrola zarządcza nie ma żadnych tajemnic. Wysoki poziom merytoryczny tych szkoleń jest jednym z ich atutów. Nowoczesne narzędzia szkoleniowe sprawiają, że wiedza przyswajana jest przez uczestników szkolenia bardzo szybko.

Organizacją profesjonalnych i bardzo przystępnych szkoleń z kontroli zarządczej specjalizuje się firma szkoleniowa”bez owijania” – https://bezowijania.com/szkolenie-kontrola-zarzadcza

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz