Nie tylko pierwszy plan

Nie tylko pierwszy plan

Wiele osób, które podejmuje się aranżacji swojego mieszkania wpada w pułapkę jaką jest skupienie się na pierwszym planie. Zastanawiamy się jak będzie odbierane nasze mieszkanie, skupiamy się na dodatkach, ale często zapominamy o tle. To właśnie odpowiednio dobrane kolory ścian jak i podłogi nadają charakter naszemu wnętrzu. Muszą one ze sobą współgrać.

Zabawa kolorami

Kiedy już zdecydujemy się na ostateczne wykańczanie wnętrz, to koniecznie musimy łączyć ze sobą różnego rodzaju kolory. Dobrze dobrane kolory farb pozwalają nam na to, aby niektóre rzeczy na ścianach ukryć a inne uwydatnić. Bardzo dobrze jest, aby ściany komponowały się razem z naszymi podłogami. To na jakie kolory się zdecydujemy w dużej mierze powinno zależeć od tego czy na podłogach znajdziemy gres czy też na przykład egzotyczne drewno.

Bez względu na okładzinę podłogi wszystko powinno ze sobą współgrać i tworzyć idealną całość. W dłuższej perspektywie czasu takie rozwiązanie pomoże nam czuć się bardzo komfortowo w naszych wnętrzach.

W kwestii profesjonalnego wykończenia wnętrz skorzystaj z usług ekspertów z firmy remontowej Putmajster z Poznania – https://putmajster.pl/wykonczenia-wnetrz

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz