Oferta pomocy przychodni lekarskiej

Oferta pomocy przychodni lekarskiej

Kiedy nasze zdrowie szwankuje, niezbędny okazuje się być lekarz. Miejscem, w którym go znajdziemy jest przychodnia lekarska. Na ogół pierwsze kroki kierujemy zawsze do przychodni podstawowej opieki medycznej. Jakie usługi świadczy taka przychodnia lekarska?

Przychodnia lekarska podstawowej opieki medycznej to przede wszystkim lekarz rodzinny. Pomoże on w przypadku zwykłych infekcji, ale wystawi również skierowanie do specjalisty, kiedy nasz problem jest dużo bardziej poważny.

Taka przychodnia to również miejsce, w którym można wykonać podstawowe badania. Na ogół działa przy niej punkt pobrań, w którym pobierana jest krew, a także mocz do analiz. W przychodni podstawowej opieki medycznej można także wykonać badanie EKG, które obrazuje kondycję serca i pozwala wykryć niepokojące zmiany. Przy wielu takich przychodniach działa również punkt szczepień, w którym szczepi się zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.

U pani dr Kabaty, głównego lekarza Ośrodka Zdrowia w Wójcinie, każdy znajdzie pomoc w przypadku urazu lub innego uszczerbku na zdrowiu – https://osrodekwojcin.pl

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz