Po co w domu wentylacja?

Po co w domu wentylacja?

Gotowanie, pieczenie, smażenie. Te czynności codziennie wykonuje się w domowych kuchniach. Do tego kąpiel w łazience, ogrzewanie kominkowe i w całym domu mieszają się przeróżne wonie oraz gromadzi się wilgoć.

Jak temu zaradzić?

Z pomocą przyjdzie dobra wentylacja mieszkania. Zadaniem systemów wentylacyjnych, którymi w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się Klimex, jest eliminowanie zanieczyszczonego powietrza i dostarczanie świeżego. Taka wymiana jest potrzebna do prawidłowej pracy płuc i jest bardzo ważna, szczególnie gdy w pomieszczeniu pali się papierosy lub znajdują się na przykład opary substancji chemicznych.

Dobra wentylacja zapewni dostęp do prawidłowej jakości powietrza i sprawi, że będzie można czuć się w domu (mieszkaniu) bezpiecznie. Dzięki temu uniknie się nagromadzeniu trującego tlenku węgla, nazywanego powszechnie czadem, oraz zapobiegnie się powstawaniu grzyba i pleśni, będących efektem zawilgocenia ścian w źle wentylowanych pomieszczeniach. Oczywiście ważne jest również to, że w mieszkaniu nie będzie czuło się nieprzyjemnych zapachów.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz