Porady laktacyjne dla młodych mam

Porady laktacyjne dla młodych mam

Karmienie piersią to rozwiązanie bardzo zdrowe dla maluszka, który dopiero pojawił się na świecie. Mleko mamy zawiera na ogół wszystkie niezbędne do prawidłowego rozwoju substancje odżywcze. Dostarcza także przeciwciał skutecznie chroniących przed różnego rodzaju infekcjami. Niestety, wiele świeżo upieczonych mam ma ogromny problem z karmieniem. Rozwiązaniem w takim przypadku okazują się być porady laktacyjne.

Doradca laktacyjny to wysokiej klasy specjalista, który posiada wiedzę i umiejętności, które pozwalają na wsparcie kobiety chcącej karmić dziecko piersią. Doradca laktacyjny – często jest nim położna – podpowie, jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi, a także jaką pozycję najlepiej przybrać, aby karmienie było komfortowe zarówno dla mamy, jak i maluszka. Z pomocy doradców laktacyjnych decyduje się korzystać coraz więcej świeżo upieczonych mam, którym podczas pobytu w szpitalu nikt nie pomógł w procesie karmienia piersią.

Pani Natalia jest profesjonalną położną z Poznania i doradcą laktacyjnym. Udziela wszelkiej pomocy i porad każdej mamie podczas wizyt domowych.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz