Poznań stolicą teatru

Poznań stolicą teatru

Jak wiadomo Poznań to stolica Wielkopolski i mówi się o nim bardziej w kontekście biznesowym, niż teatralnym. Trzeba jednak wiedzieć, że Poznań słynie z wielu ważnych wydarzeń kulturalnych, to także stolica teatru, gdzie od wielu lat odbywają się liczne i słynne spektakle teatralne. Teatr w Poznaniu rozwija się nadal, a pierwsze spektakle teatralne pochodzą z czasów średniowiecza. Dziś w Poznaniu funkcjonują trzy teatry, a spektakle w nich odbywają się cyklicznie i warto skorzystać z tej wyjątkowej sztuki.

Repertuar teatru w Internecie

Dzięki postępowi i rozwojowi technologii, każdy repertuar teatru znajdziecie w sieci. Tutaj co do dnia i godziny są wyświetlane programy poszczególnych teatrów, a wybierając konkretny spektakl można zakupić bilet przez stronę internetową. Już nie umknie żadna premiera, już nie ominą żadne nowinki ze świata teatru. Za pośrednictwem sieci, za pomocą możliwości włączenia powiadomień, wszystkie najważniejsze informacje dotyczące teatrów znajdą się we właściwym czasie na wskazanej skrzynce elektronicznej.

Na stronie internetowej Teatru Wielkiego im. Moniuszki z Poznania poznasz jego pełny repertuar i dokonasz zakupu biletów – https://opera.poznan.pl

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz