Remont mieszkania – jaką umowę podpisać z ekipą remontową?

Remont mieszkania – jaką umowę podpisać z ekipą remontową?

Każdy, kto choć raz musiał wykonać remont mieszkania wie, że to czas pełen stresu i nerwów. Podstawą każdego udanego remontu jest zatrudnienie sprawdzonych fachowców. O tym, gdzie takich szukać i jaką umowę podpisać jest poniższy tekst.

Ekipy remontowe – jak szukać, by znaleźć fachowców?

W dobie Internetu znalezienie dobrej ekipy remontowej nie jest trudne. Warto sprawdzić lokalne fora, na których klienci polecają fachowców wykonujących remonty w okolicy Poznania.

Wiele firm posiada strony internetowe, na których pokazuje swoje projekty. Prawdziwi fachowcy będą się chwalić tym, co potrafią. Przypadkowi budowlańcy, nawet jeśli wykonują kompleksowe remonty mieszkań, to większe ryzyko. Dlatego najlepsze są firmy remontowe z polecenia.

Co powinna zawierać umowa obejmująca remont mieszkania?

W umowie z fachowcami powinny znaleźć się następujące elementy:

  • przedmiot umowy (tu trzeba zawrzeć jak najwięcej szczegółów, łącznie z nazwami producentów farb, czy tynków),
  • cena (osobno za wykonanie usługi, osobno za materiały, które ma kupić ekipa, bo w tym drugim przypadku mogą pojawić się zmiany),
  • termin i informacje o tym, w jakiej sytuacji może być przekroczony, a kiedy firma będzie musiała zapłacić karę,
  • reklamacje (czas gwarancji, wykonania naprawy).

Działająca na terenie Poznania i okolic firma Putmajster w pełni profesjonalnie i rzetelnie realizuje zlecenia remontu mieszkań oraz domów jak i innych budynków – https://putmajster.pl/remonty.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz