Wentylacja z rekuperacją. Czy warto ją wybrać?

Wentylacja z rekuperacją. Czy warto ją wybrać?

Tradycyjna wentylacja grawitacyjna nie jest rozwiązaniem optymalnym. Coraz więcej osób wybiera więc wentylację mechaniczną. Wyjątkowo nowoczesnym rozwiązaniem jest wentylacja mechaniczna z rekuperacją.

Na czym polega wentylacja z rekuperacją?

Montaż systemu rekuperacji to usługa oferowana w naszym kraju stosunkowo niedawno. Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem to bardzo nowoczesne rozwiązanie wybierane przez osoby, którym zależy nie tylko na sprawnie działającej wentylacji. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją odzyskuje ciepło ze zużytego powietrza zanim zostanie ono usunięte z pomieszczenia. Ciepło to ogrzewa następnie chłodne, świeże powietrze dając przy tym spore oszczędności w rachunkach ponoszonych zimą na ogrzewanie.

Rozwiązanie niemal bezobsługowe

Obsługiwanie wentylacji nawiewno-wywiewnej nie stanowi dla użytkowników żadnego problemu. Kosztem, który muszą ponieść każdego roku jest serwis systemu rekuperacji.

Powierz zaprojektowanie i montaż systemy rekuperacji w Twoim domu firmie Electro Clim Polska. Najwyższa jakość niezawodnych urządzeń gwarantujących bezproblemowe użytkowanie.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz