Właściciele stancji mają problem

Właściciele stancji mają problem

Akademik od zawsze był marzeniem większości studentów dojeżdżających gdzieś z prowincji do uniwersytetów w wielkich miastach. Niestety, od zawsze było też trudno o miejsce w akademiku, przez co ręce zacierali właściciele stancji. Zaczyna wyglądać na to, że czasy wielkich żniw się dla nich kończą i to bardzo szybko oraz bez zapowiedzi. Co się stało? Pojawiły się prywatne akademiki.

Czas prywatnych akademików

Jeśli na rynku istnieje popyt na określone produkty i usługi, momentalnie zaczyna się pojawiać podaż. Ktoś zawsze ma bowiem pomysł na to, żeby zarobić poprzez zaspokojenie potrzeb innych ludzi. W przypadku studentów poszukujących lokum podstawowym źródłem podaży byli właściciele mieszkań, tak zwanych stancji. Obecnie na rynku zaczynają dominować przede wszystkim prywatne akademiki.

Prywatny akademik jest często opcją numer jeden dla studentów ze względu na niskie ceny i łatwość znalezienia miejsca, co jest bardzo istotne.

Student Depot zarządza siecią prywatnych domów studenta w największych miastach Polski, między innymi w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i Łodzi. Oferta tych akademików jest skierowana dla uczniów szkół wyższych z kraju i zagranicy.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz