Zastosowanie prezentacji multimedialnych

Zastosowanie prezentacji multimedialnych

Tworzenie prezentacji w dobie wszechobecnego Internetu, gdzie wykorzystywanie narzędzi komputerowych stało się już powszechne, to nie tylko sposób na urozmaicenie każdego wykładu czy spotkania biznesowego. To przede wszystkim skuteczne narzędzie edukacji oraz możliwość dotarcia do odbiorcy w sposób ciekawszy i bardziej zróżnicowany.

Aby odpowiednio przygotować się do samej prezentacji i móc je przygotowywać samodzielnie, konieczne będą szkolenia z tworzenia prezentacji. Już podstawowa obsługa komputera umożliwia stworzenie naprawdę przemyślanego dzieła, a szkolenie jest dla nas szansą, że dowiemy się, w jaki sposób maksymalizować zalety programów do wykonywania prezentacji. Dowiemy się na nim jak zaplanować liczbę slajdów, jak przygotować początek oraz sam koniec prezentacji. Nauczymy się też wybierać odpowiednie czcionki oraz kolorystykę i co najważniejsze dowiemy się jak wykorzystywać sam program przeznaczony do tworzenia prezentacji. Dzięki temu zyskamy skuteczne narzędzie do komunikacji publicznej lub edukacji.

Firma Studio Prezentacji specjalizuje się w tworzeniu prezentacji multimedialnych. Prowadzi także szkolenia z prezentacji PowerPoint dla początkujących i dla tych z zaawansowanym stopniem obsługi tego programu.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz