Zbiorniki do AdBlue

Zbiorniki do AdBlue

AdBlue to wodny roztwór mocznika, który stosuje się w układach wydechowych samochodów dostawczych i ciężarowych. Pozwala on znacznie zredukować emisję szkodliwych tlenków azotu.

Opis techniczny sprzętu

Sprzęt obsługujący technologię AdBlue to na przykład zbiornik SMART Storage Tank. Ma on za zadanie przechowywać i dystrybuować AdBlue. Może występować jako kontenerowy, jedno lub dwupłaszczyznowy. Zbiornik na AdBlue zawiera układy dystrybucyjne złożone z takich elementów jak pompa zanurzeniowa, włazy rewizyjne, wąż dystrybucyjny czy odpowietrzniki. Taki sprzęt produkuje firma Storage Partners, a kupić można go na stronie internetowej: https://storage-partners.com/pl/zbiorniki-kontenery-pojemniki-pompy-adblue.

Rola technologii SCR

Technologia SCR (ang. Selective Catalytic Reduction – Selektywna Redukcja Katalityczna) ma za zadanie przekształcić tlenki azotu w nietoksyczny azot i parę wodną. Dzieje się to w katalizatorze wykorzystującym amoniak jako reduktor.

Sprzęt DEF

Sprzęt DEF odprowadza spaliny z aut osobowych. Usuwanie spalin ma za zadanie chronić zdrowie pracowników oraz stan techniczny pojazdu. Przykładem takiego urządzenia jest wentylator POS-5 /230V – 1350 B3/P FI 150MM. Sprzęt można zamontować w każdym miejscu poprzez uchwyty mocujące.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz