Wizyty położnej po porodzie – na czym polegają?

Opieka położnej przysługuje kobietom nie tylko w czasie ciąży i porodu, ale również po narodzinach dziecka i w okresie połogu. Położna ma za zadanie pomóc świeżo upieczonej mamie w karmieniu i pielęgnacji noworodka, a także rozwiać jej wątpliwości dotyczące opieki nad maluszkiem.

Czytaj dalejWizyty położnej po porodzie – na czym polegają?

Catering dietetyczny – jak wybrać najlepszą ofertę?

Smaczny catering dietetyczny

Catering dietetyczny to usługa, która polega na dostarczaniu do domu lub pracy gotowych posiłków, zgodnych z wybraną dietą i kalorycznością. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o zdrowie i sylwetkę, ale nie mają czasu lub ochoty gotować. Catering dietetyczny zapewnia zróżnicowane i smaczne menu, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów.

Czytaj dalejCatering dietetyczny – jak wybrać najlepszą ofertę?

Zawód: położna. Opis, obowiązki, chustonoszenie, wizyty patronażowe.

Pomocna położna

Czym zajmuje się położna? Krótko o zawodzie

Należy do pracowników ochrony zdrowia. Jej zadaniem jest opieka nad kobietą w okresie ciąży, w czasie porodu i połogu. Zobowiązana również do monitorowania zdrowia noworodka.

Czytaj dalejZawód: położna. Opis, obowiązki, chustonoszenie, wizyty patronażowe.

Doradca laktacyjny – specjalista zakresu laktacji

Porady laktacyjne

Karmienie piersią to często nie lada wyzwanie. Nie warto pozostawać z tym kłopotem samemu – warto zwrócić się po porady laktacyjne. Doradca laktacyjny pomoże Ci zadbać o komfort karmienia piersią. Zaradzi na problemy, które mogą wystąpić w pierwszych dniach po narodzeniu dziecka. Często zdarza się, że maluszek nie chce pić z piersi lub karmienie piersią sprawia ból matce. Na szczęście doradca laktacyjny ma na to sprawdzone sposoby. Przy problemach z karmieniem piersią wiele matek wybiera przestawienie dziecka na mleka gotowe – nie jest to jednak dobry wybór, gdyż mleko z piersi matki dostarcza wielu bardzo ważnych składników odżywczych i wzmacnia odporność dziecka.

Czytaj dalejDoradca laktacyjny – specjalista zakresu laktacji

Położna po porodzie – czy rzeczywiście jest potrzebna?

Położna Poznań

Obecnie istnieje obowiązek wyboru położnej środowiskowej jeszcze w trakcie trwania ciąży. Położna to osoba, która opiekuje się zarówno matką w okresie połogu, jak i jej dzieckiem aż do ukończenia 2. miesiąca życia. Czy położna rzeczywiście jest niezbędna? Co właściwie należy do jej obowiązków? Jak znaleźć dobrą położną w Poznaniu?

Czytaj dalejPołożna po porodzie – czy rzeczywiście jest potrzebna?

Doradca laktacyjny

Doradca laktacyjny Poznań

Doradca laktacyjny w praktyce

Pojawienie się w rodzinie małego dziecka wiąże się z szeregiem wyzwań z jakimi zmierzyć się muszą młodzi rodzice. Przygotowanie odpowiednich akcesoriów do pielęgnacji, wybór wózka i nosidełka to tylko początek całej listy. Należy podjąć szereg decyzji, jak to czy używać będzie się pieluch tetrowych czy pampersów, czy dziecko będzie używało smoczka czy niekoniecznie, w jaki sposób będzie karmione, czy mlekiem modyfikowanym czy może piersią. Co do tego ostatniego niejednokrotnie karmienie takie nie jest wcale takie proste i intuicyjne jak mogłoby się wydawać.

Czytaj dalejDoradca laktacyjny

Catering jest potrzebny

Smaczny catering dietetyczny

Catering dietetyczny to dobre jedzenie w dobrej cenie, smaczne oraz dowożone na miejsce. Obecnie klienci wybierają smakowite dania w pudełkach. Pięć pudełek to doskonała jakość oraz świetny smak. W Słubicach taki catering jest doskonały, a firm jest wiele. Oferowany jest catering w pudełkach, dla sportowców, Premium, bez laktozy lub wegetariański. Bezglutenowe jedzenie także jest doskonałe. Warto o to zadbać, ponieważ taki catering jest doskonałej jakości. Catering dietetyczny ma smak, aromat i jest zdrowy. Klient ma możliwość wyboru dań o kaloryczności 1200, 1500, 1700, 2000, 2300 czy 2500 kalorii.

Czytaj dalejCatering jest potrzebny

Położna pomaga mamom

Położna po porodzie Poznań

Położna wykonuje zawód zaufania społecznego

Dzięki niej maluszki przychodzą na świat. Coraz więcej osób wybiera taki zawód i chętnie go wykonuje. Położna w Poznaniu pracuje ciężko, pomaga rodzić się dzieciom. Dba o fototerapię noworodków, zapewnia wizyty poporodowe. Częste wizyty położnej są konieczne po narodzinach dziecka. Dzięki nim maluszki mogą rozwijać się dobrze i czuć się doskonale. Położna to doskonała pomoc, dzięki której młoda mama szybko wraca do siebie po porodzie, od położnej dostaje też porady laktacyjne. Doradca laktacyjny to właśnie położna. Jej praca jest ważna, a młode mamy doceniają jej pomoc. 

Czytaj dalejPołożna pomaga mamom