Chcesz podążać za trendami? Importuj zabawki

Chcesz podążać za trendami? Importuj zabawki

Nie jest żadną tajemnicą, że całą masa mediów produkowanych z myślą dla dzieci to tylko narzędzia. Najsłynniejszym z takich narzędzi jest telewizyjny serial animowany My Little Pony, którego powstanie miało na celu promowanie kucyków firmy Hasbro. Okazał się on wielką sensacją dekady temu, kiedy pojawiał się po raz pierwszy. Dzisiaj w ten sposób promowana jest cała masa produktów, co jest dla nas podpowiedzią, jak wyłapywać nadchodzące trendy.

Wszystko dociera do nas z opóźnieniem

Obecnie coraz częściej najpierw przygotowuje się rynek poprzez multimedia, a potem dopiero wypuszcza się zabawki. Niejeden polski importer zabawek, z którym współpracują hurtownie zabawek, interesuje się nie tyle ofertami fabryk, co programem telewizyjnym stacji dla dzieci. Koniecznym staje się bowiem, by zabawki w hurcie możliwie blisko odzwierciedlały to, co dzieci oglądają na ekranach. Tym bardziej, że świat reklamy i zabawy bardzo mocno się zlewają od początku ery Internetu.

Hurtownia zabawek Bemag jest zawsze na bieżąco z trendami w świecie zabawek. Będąc równocześnie importerem zabawek, klienci Bemagu mogą liczyć szeroki wybór artykułów dla dzieci i fachową poradę w zakupach.

Zagłosuj!
[Wszystkie: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz